wtorek, 9 lutego 2016

*59* Wyzwanie czytelnicze 2016 - styczeń


Witajcie

Ostatnio skończył się styczeń. A co to dla mnie oznacza? Oznacza to rozliczenie się z wyzwaniem książkowym w którym zamierzam brać udział. 


Tematem wyzwania styczniowego był inny świat. Wiadomo, każdy może to różnie zinterpretować, więc i ja zinterpretowałam to na własny sposób. Mój wybór padł na "Jutro 6: Cienie" Johna Marsdena. 


 Jako że nie jest to pierwszy tom serii, nie chcę za dużo zdradzać. Powiem tylko tyle że seria aczyna się od tego że grupa znajomych wybiera się do niedostępnego miejsca w górach. Jednak kiedy wracjaą nic nie jest już takie samo a bochaterowie muszą się przystosować do nowej rzeczywistości z której nie ma wyjścia. Ogólnie całą serie oceniam na duży plus. Bochaterowie powieści są wyraziści, choć czasami nazbyt przerysowani. Każy bowiem ma swój nieco sterotypową osobowość. Podoba mi się również tematyka powieści.
 A wy? Czytaliści może? A jak już to co o niej sądzicie? Chętnie posłucham waszych opini. 


Do zobaczenia. Paa :)
Ps. potrzebuje odrobimy motywacji, więc wsparcie mile widziane ;)  

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie,
    Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń